למה אין לי טלוויזיה?

  • by

קרה לי כמה פעמים שהתקשרו אלי מחברות אינטרנט ורצו להציע לי חבילה שכוללת גם אינטרנט לטלוויזיה/כבלים, ואז התפלאו ביותר שאין לי טלוויזיה ולא בגלל שאני דתייה, כי אני לא דתייה, אלא פשוט שלא רוצה טלוויזיה.

אז למה באמת אין לי טלוויזיה ולא רוצה טלוויזיה?

פעם הייתי רואה, סדרות, סרטים מלאים, קצת תכניות הומור… ואז התחילו להיות יותר מדי פרסומות, כמה אפשר שקוטעים לי את הסרט באמצע בשיא המתח ועכשיו תחכי לא יודעת כמה זמן עד שיגמרו הפרסומות, כבר נרדמים!!

להוציא את הטלוויזיה מהבית

בשלב מסוים גם הפסקתי לראות חדשות. קלטתי שזה רק עושה לי רע. אין שום חדשות טובות, רק רעות. ואני שחיפשתי איך לשמור על מצב רוח טוב, הבנתי שחדשות – לא עוזרות לי בזה!

גם זוכרת שבשלב מסוים כבר ממש עצבן אותי כל עניין הסדרות ואיך שעושים אותם. בכוונה משאירים במתח בסוף פרק, כדי שנרצה לראות עוד פרק. כל פעם נראה שהכל מסתדר סוף סוף, מה שהיה צריך להסתדר – מסתדר, ואז כדי שוב ליצור שוב מתח, שוב משהו קורה ונשאר לא פתור… כדי למשוך עוד ועוד את הסדרה. סדרות של שנים. שלא נגמרות!

באיזשהו שלב  איבדתי חשק לזה. כאילו, כבר אפשר להיות לא מסופקים☺ וכמה אפשר להיות במתח? מתח כידוע לא טוב לבריאות☺  

אז באיזשהו שלב שגרתי בשכירות, אולי כשגרתי עם שותפים שלכל אחד היה חדר ולא היה סלון, אולי אז כבר לא הכנסתי טלוויזיה הביתה. ואני כבר שנים בלי טלוויזיה.

והיום, יש מחשב, ויש פלאפון.. התמכרויות חדשות☺ מסכים שגם גוזלים זמן וממכרים. מסך זה דבר ממכר ומדבק. תהיו בשקט עם עצמכם בלי פלאפון ביד, מישהו לידכם יוציא את הפלאפון, תוך כדקה תמצאו עצמכם גם עם פלאפון ביד.. 

אז מה אני בעצם רוצה לומר? בתכנים של טלוויזיה אין לי עניין, ומצאתי לי את תחומי העניין שלי שישנם במחשב ולא צריכה בשביל זה טלוויזיה.

מחשב גם נותן לנו אפשרות להתחבר עם אנשים – זום, רשתות חברתיות ועוד. ותכלס, אם נצליח למלא את החיים שלנו בקשרים חברתיים טובים, לא נחפש צורות מילוי אחרות, כי זה המילוי שנותן באמת שמחה לנשמה☺