מאיזה גיל נראה לכם שזה מתאים לקחת ילד לקולנוע?

  • by

לפני כשנה או משהו כזה, בהמלצת חברה, לקחתי את בני שהיה אז בערך בן 5, לסרט בקולנוע.

פעם ראשונה בשבילו בקולנוע. הלכנו עם חברה ושני הילדים שלה, אחד מהם חבר של יהודה הבן שלי. הסרט היה "שכחו אותי בגלקסיה".

אז קודם כל, הסרט היה ארוך מדי בשביל הבן שלי, בשלב מסוים הוא התחיל לשאול כל הזמן מתי זה נגמר.

שכחו אותי בגלקסיה | Terra Willy – טריילר מדובב

וכן היה לו מעניין בגדול….. הסרט מאוד דמיוני אבל גם מאוד חמוד וצבעוני. מאוד יצירתי אפשר לומר! ממש! 

מה שכן, היה שם קטע אחד שלבן שלי היה ממש ממש מפחיד, שממש גרם לבן שלי לבכות!!

אז לפני כן, קצת בעצם על הסרט.. סרט על הורים עם ילד שנמצאים בחללית, ההורים עוסקים במחקר כלשהו והילד איתם. הילד בחיים שלו בחללית מאוד מפונק, לא עושה לבד כמעט כלום. הכל עושות בשבילו מכונות. הוא עומד בתוך איזה מכונה שמלבישה אותו, מסרקת אותו, מצחצחת לו שיניים והוא יוצא ממנה מוכן ליום חדש☺
הוא משחק שם בחללית בכל מיני משחקים, קצת עוזר להורים, ואז.. משהו פוגע בחללית שעוברת טלטלה…. ולא זוכרת איך בדיוק, הילד נפלט מתוך החללית בתוך איזה מיני חללית שנמצאת שם בדיוק לכאלה מקרים, ובמיני חללית הזו יש רובוט שמטרתו לעזור וללוות את האדם שנפלט מהחללית.

הילד והרובוט נוחתים על איזשהו כוכב שמתגלה ככוכב מאוד מעניין, עם יצורים דמיוניים שנוצרו מראש יצירתי ביותר☺ יש דמויות נחמדות ויש מפחידות.

יש שם למשל יצורים שנראים כסלעים גדולים, שפיציים אך שקטים ותמימים, ואז, אוי ואבוי אם במקרה צעדת לידם, טיפה הרעשת לידם, או אז הם קמים פתאום מתוך האדמה ואז מתגלים יצורים גדולים שבצעדים ענקיים מתחילים לרדוף אחריך…………………

בכוכב הזה מתחבר הילד עם יצור חמוד שעוזר לו שם כל הזמן.

בהתחלה הרובוט שהוא עוזרו הנאמן של הילד, לא מאמין ליצור הזה שאכן אפשר לסמוך עליו שהוא "מכוחותינו", ואז אחרי המקרה הזה שממש הפחיד את הילד שלי, מקרה שבו הילד של הסרט כמעט איבד את חייו, ובזכות היצור החמוד הזה, ניצלו חייו, אז הרובוט הבין שאפשר לסמוך עליו ואפשר לצרף אותו אליהם לטיול בכוכב.

אז מה היה המקרה המפחיד?

תקראו במאמר הבא שלי..:)