עצות לקניית בגדי ילדים באינטרנט

  • by
נעלי תינוקות

קניית בגדי ילדים באינטרנט יכולה להיות כאב ראש לא קטן, גם כי הם מתלכלכים כמעט בלי סוף וגם כי כשאנחנו מדברים על הזמנות מהאינטרנט, רוב הישראלים גם לא רוצים לצאת פריירים והנה קיבלתם משימה כמעט בלתי אפשרית.
אבל לפני שאתם לובשים את בגדי הסוכן המיוחד שלכם ונגשים למשימה, במאמר הבא אנחנו ננסה לעשות לכם סדר עם כמה עצות חשובות לקניית בגדים לתינוקות באינטרנט.

איכות
כמובן כאשר מדובר בילדים שלנו אנחנו לא נתפשר על איכות המוצר, אך יחד עם זאת אנחנו לא צריכים לשלם על האיכות הון תועפות. כך תוכלו למצוא בגדים איכותים וססגוניים במגוון אתרים כמו עלי אקספרס נקסט ועוד. אך מכיוון שהתחרות היא כל כך גדולה ורוב הלקוחות גם משאירים ביקורות לגבי המוצרים, הדבר הופך למשתלם בעיקר לכם.
כך תוכלו למצוא חנות בעלי אקספרס שמוכרת רק אוברולים וחליפות במחירים מצחיקים ובאיכות גבוה ובאותו  אתר תוכלו למצוא גם חנות אחרת שתמכור בגדי מעצבים במחירים מעט גבוהים יותר והאיכות תהיה גבוהה למרות המחירים.


שליחויות
כיום תוכלו למצוא במרחבי הרשת כמעט כל מוצר, החל משידה בהזמנה אישית ועד לסינר לתינוקות.
אך כאשר אתם מחפשים אחר בגדי ילדים שו לבדוק את אחד המשתנים העיקרים, והוא המשלוח.
כמובן שחלק לא קטן מהאתרים הנפוצים כמו נקסט, אליאקספרס ועוד מתנים את מחיר המשלוח או את ההנחה עליו בהתאם למחיר ההזמנה. אך בחלק לא קטן מאתרי הקניות בארץ תצטרכו לשלם בין 30 ל40 שקלים דמי משלוח, מה שמביא אותנו לעצה הבאה.
לפני שאתם בוחרים את הג'ינס החדש ליורש העצר, בדקו את מחירי המשלוחים ואת ההטבות שמגיעות איתן, כך תוכלו גם לעשות העדפה בין הזמנה גדולה של בגדי ילדים לבין הזמנה קטנה עם עלות משלוח גבוה יחסית.

סיכום
כיום תוכלו למצוא כמעט כל סגנון של בגדים לילדים, החל מסינרים ועד לאוברולים ופיג'מות מלאות.
אך יחד עם זאת חשוב שתזכרו לבדוק את עלויות המשלוח והאם בכלל יש משלוח לאזור שלכם וכמובן לבדוק את הביקורות של אותו אתר על מנת לוודא שעשיתם את הבחירה הנכונה.
בהצלחה בחיפושים ותתחדשו!