רכישת דירה בג'קסונוויל

  • by

בשנים האחרונות שוק הנדלן נראה יותר כמו בועה שאי אפשר לחדור אותה, הון התחלתי גבוה וחוקי מס מקשים גם על משקיעים מתחילים למצוא נדלן זמין וזול להשקעה. אך יחד עם זאת בשנים האחרונות ישנם יותר ויותר אופציות נדלניות להשקעה, החל ממדינות כמו בולגריה וגרמניה באירופה ועד לג'קסונוויל שבמדינת פלורידה שבארצות הברית. לכן לאלו מכם אשר מתלבטים בנוגע להשקעה הבאה שלהם, או רק נמצאים בתחילת הדרך שלהם בעולם ההשקעות, אנחנו נעשה לכם מעט סדר איך להשקיע במקום הכי מזמין להשקעה בעשור האחרון- ג'קסונוויל.

דירה בג'קסונוויל

השקעה בג'קסונוויל – הזדמנות חד פעמית

רוב מדינות אירופה אשר פתחו את שעריהן להשקעות זרות בנדלן והשקעות נוספות, אנו חווים עליה כמעט מתמדת גם במחירי המחיה וגם בחוקים הנוקשים לבעלי נכסים ומשכירי דירות. אבל הסיפור הזה משתנה כאשר אנחנו מדברים על קנית דירה בג'קסונוויל. העיר ג'קסונוויל היא אחת העיר שבמחוז דובאל מדינת פלורידה, היא קמה בשנת 1791 והיא נחשבת לאחת הערים הגדולות כיום במדינת פלורידה, אך לא רק שהשטח שלה עצום היא גם שוכנת סמוך לחוף הים ויש בה נמל ים שלישי בגדולו בכל החוף המזרחי של ארהב. אך מעבר לכל אלו העיר נהנת כבר שנים מהגירה חיובית אל תוך העיר ונחשבת לאחת הערים בעלת אחוז תופסה גבוהה מבחינת הנכסים.

מחירים נמוכים-תשואה גבוהה
ג'קסונוויל דורגה במהלך השלוש שנים האחרונות כאחת מהערים המבוקשות והמעולות להשקעה במגזין פורבס העולמי. יחד עם כל אלו ג'קסונוויל מדורגת כאחת הערים השישיות בגודלן מבחינת אחוזי העסקה במשרות הייטק בארהב ועם מליון וחצי תושבים המתגוררים רק במטרופילין של ג'קסונוויל. אך לא רק בפרטים היבשים אנחנו רוצים להעמיס אתכם, אלא גם במחירים. קניית דירה בג'קסונוויל יכולה לנוע בין 250 לעד 400 אלף ש"ח!  מחירים אלו אומנם נשמעים יחסית זולים וממש לא דומים לטווחי ההשקעה שיש כיום ישראל, ודווקא בגלל זה אחוזי התשואה הם אלו שגורמים לעסקאות מהסוג הזה להיות כל כך אטרקטיביות. לכן אם אתם נמצאים בתחילת הדרך שלכם בהשקעות, זכרו כי העיר ג'קסונוויל חייבת להיות אחת מהאופציות שתרצו להשקיע בהן.