שעון Guess

 • by

בית האופנה האמריקאי צרפתי, מצליח בשנים האחרונות להשתלב דרך לא מעט פריטי אופנה, מוצרי קוסמטיקה ועוד מגוון מותגים שונים ומעניינים. אחד מאותם מותגים המעולים של בית האופנה הוא כמובן השעונים בעלי הסטייל והמראה המרשים, שעונים אלו מגיעים גם אל השנים וגם אל הגברים וכל דגם מצליח לאפיין עצמו בצורה שונה ומיוחדת. בישראל הוקמו בשנים האחרונות מספר חנויות של בית האופנה האמריקאי, בהן ניתן למצוא בעיקר בגדים אבל את השעונים היוקרתיים ניתן למצוא במגוון חנויות מורשות ולא מעט אתרי אינטרנט שונים. ולקראת המתנות הקרבות לחגים, הנה כמה דגמים מובילים גם לגברים וגם לנשים.

דגמי נשים

 • שעון Guess יד דגם GW0320L2
  בית האופנה היוקרתי מביא את היוקרה וסטייל נועז גם אל שעוני הנשים, דגם מביא עימו רצועה דמוי חוליות זהב עשויות פלדת אלחלד ואבני קריסטלים מסביב ללוח השעונים. צבעו של לוח השעונים גם הוא בצבע זהב ובעל מנגנון כרונוגרף מלא וקוטר השעון הוא 36 מ"מ. עדשת השעון עשוי קריסטל ואטימות המים מותאמת ל     ATM3, עלותו של השעון נעה בין 780-1,000 שקלים.
 • שעון יד דגם W1156L3
  דגם זה מקולקציית LADY FRONTIER כאשר רצועת השעון עשויה פלדלת אל חלד בסגנון חוליות ובצבע מרהיב של זהב אדום ושיבוצים של אבני קריסטל בחיבור השעון אל לוח השעונים. לוח השעונים עצמו משובץ גם כן קריסטלים, ובעל תצוגה אנלוגית ועדשת קריסטל למניעת שריטות.
  עלות השעון נעה כיום בין 870-1,100 שקלים

דגמי גברים

 • שעון יד דגם G-GW0206G2
  דגם זה מביא עימו מראה אלגנטי צעיר והרפתקני, הרצועות עשויות סיליקון מעניקות יכולת תנועה נעימה ומראה מרשים. קוטרו של השעון הוא 48 מ"מ וזכוכית קריסטל, לוח השעונים בצבע באז' מיוחד ותאריך יומי, הוא עשוי פלדת אלחלד ומנגנון קוורץ אנלוגי. עמידותו של השעון היא עד TAM5 ומחירו בין 600-850 שקלים.
 • שעון יד דגם  GW0053G4
  דגם זה מביא עימו סטייל רשמי, עם רצועה עשוי סיליקון וחיפוי עור ייחודי ומעולה. לוח השעונים הינו בעל מנגנון קוורץ הפועל על סוללה ולו מנגנון המורה גם על שניות. הלוח מעוטר בצבע כחול עמוק ומשתלב בצורה מושלמת אל הצבע באז' עדין, הינו בעל עמידות של TAM5 ומחירו נע כיום בין 800-950 שקלים.