משתלה מוצלחת באזור שלי

  • by

בעשורים האחרונים עולם הטבע מתחבר שוב והפעם בצורה הרבה יותר טבעית, אל חלל הבית ואל מגוון רחב של גינות ברחבי הארץ. אופנה איננה מתאפיינת רק בגידול של סוג צמחים ספציפי, אלא בגידול של מנעד עשיר של צמחים החל מעצי פרי שונים, קקטוסים כאלו ואחרים ועד אל פריטי נוי שונים המשתלבים גם בסלונים רחבים וגם במרפסות קטנטנות. ובמקום להתברבר בחיפוש אחר משתלה מוצלחת באזור שלי, במאמר הבא נרכז מספר משתלות מוצלחות שיוכלו לענות על מגוון רחב של צרכים ולספק לא מעט כלים שונים שיוכלו להיות שימושיים או אפילו לקשט את הדירה בצורה מיטבית.

משתלה מוצלחת באזור שלי

נתחיל דווקא ב גן ירק-משתלה הממוקמת במושב חמד המציעה מגוון רחב של צמחים שונים ועזרים שונים החל ממוצרי נוי ועד לדשא סינטטי מעולה, שם יוכל כל גנן חובב וגם מקצועי למצוא תערובות שונות לשתילה כלים שונים לגינון, דשנים נוזליים וגם לא. לצד כל הציוד המעולה הזה ניתן למצוא כמובן גם צמחים קקטוסים שונים, צמחים רב שנתיים, צמחי תבלין ועוד מגוון רחב של צמחים שונים. ולא רחוק משם קיימת לה משתלת הגן הקסום הממוקמת בכפר מעש, לה ניסיון של מעל לשלושים וחמש שנים ודרכה ניתן לרכוש צמחי פרי בכל הגילאים, צמחי עונה וצמחים רב שנתיים. לצד כל אלו גם ניתן למצוא פתרונות השקיה מתקדמים ומעולים לכל סוגי הגינות, וכמובן לקבל ייעוץ בעל ניסיון רב.

משתלות מוצלחות נוספות

ומבין לא מעט משתלות שונות משתלת צבר שבמושב משמר השבעה, מצליחה לשמור על ייחודיות נדירה מאוד בין נופי המשתלות. במשתלה זו ניתן למצוא סוגים שונים של סוקולנטיים, צמחי אוויר וכמובן מגוון מטורף של קקטוסים ממינים שונים ומיוחדים. ומקונספט אחד אל אחר והוא לא אחר ממשתלת "חוויה ושתיל" המציעה שירותים מקיפים עבור כל סוגי הגינות, החל מתכנון וטיפוח של פרחי לובי שונים ועד להקמת גינות גג ואפילו צמחייה הידרופונית. כל אלו לצד מגוון רחב של עציצים, צמחים ושאר האקססוריז לגינה הופכים את חווית הקנייה בחוויה ושתיל למסע קניות חד פעמי.